קבוצת הפייסבוק החדשה של עמותת הנמר

שלום חברים,

 

עמותת הנמר, הקימה קבוצת פייסבוק חדשה על מנת שתשמש אחת מפלטפורמות הקשר בין הבוגרים, וקשר בין עמותת הבוגרים לחברים.

 

הקבוצה שלנו היא קבוצה יוקרתית. כרטיס הכניסה לקבוצה נרכש כשהיינו בני 18 והחלטנו לשרת את השרות המשמעותי ששירתנו. ישנם הרבה קווים משותפים לחברי הקבוצה הזאת, קווי אופי, דבקות במטרה, חתירה להצלחה במשימה, יכולת לעמוד בקשיים, ויכולת לטפס לגבהים. מה שחסר לנו היום זה הדבק שיחבר בין כולנו, מערכת קשר כזאת שתוכל לעזור לנו לעזור לעצמנו. כל אחד מאיתנו, כשבא בדברים עם בוגר היחידה, בעסקים, בעבודה, בלימודים, בפרויקטים חברתיים או במסגרות אחרות, יודע את קוד התקשורת, יודע את קוד האמינות, וסומך על כך. המטרה של הקבוצה הזאת, ואמצעי תקשורת אחרים שניצור בקרוב, היא לחבר אותנו ביום יום, בסיוע אחד לשני בעבודה, בקשרים, בעסקים, וכן בפעילויות חברתיות שמשותפות לכולנו. בוגרינו נמצאים בהמון מקומות, פזורים, פעילים, מצליחים, הקבוצה הזאת ואמצעי תקשורת אחרים אמורים להיות הקווים המחברים, ה-network החברתי הזה, שכל כך חשוב במדינה שלנו.

 

בעקבות השינוי שחל בצבא, והתאחדות עמותות החה”ן, העורב הגדס”ר והסיירת לכלל עמותה אחת שכוללת את כל הפעילויות מול היחידה המשרתת, הנצחה, מורשת, טיפול במשפחות השכולות וטיפול בבוגרים, הקבוצה והעמותה קולטת לתוכה היום את בוגרי הסיירת הצעירים והוותיקים וכמו כן את בוגרי החה”ן והעורב.

לכולנו DNA משותף, זה תלוי בעיקר בנו כמה חזקה תהיה הקבוצה הזאת ומיקומה בחיינו. יחידות מקבילות לנו עושות נפלאות ב-network  החברתי שלהן, בוודאי שגם לנו יש את היכולת הזאת.

 

אנחנו מזמינים אתכם להירשם לקבוצה החדשה , עמותת הנמר-בוגרי סיירת גולני, לצרף את חבריכם ליחידה, לצוות, לשנתון לקבוצה הזאת. ולקחת חלק בפעילות הזאת.

 

אנא הצטרפו, וקראו בתשומת לב את תקנון הקבוצה.

להצטרפות לחצו על האייקון ->

בברכה
וועד עמותת הנמר — בוגרי סיירת גולני.